YORA privalumai

Gyvūnai instinktyviai žino, kas jiems naudinga!

Tyrimai parodė, kad vilkai ir laukinės katės dažnai papildo savo mitybą vabzdžiais, kad gautų sveikų riebalų ir baltymų. Ar pastebėjote, kad katės ir šunys instinktyviai juos medžioja ir namuose?

YORA maistas mažiau kenkia planetai!

Buvo palyginta keletą svarbių rodiklių, siekiant įvertinti vabzdžių lervų pranašumą prieš jautieną ir vištieną! Taigi, diagramoje pateikiama, kiek yra sunaudojama žemės ploto ir vandens bei kiek yra išskiriama šiltnamio efektą sukeliančių dujų, norint gauti 10 kilogramų baltymų.

YORA

Žemės ploto lyginant su galvijais sunaudojama net 46,67 kartus mažiau! Šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija net 10 kartų mažesnė lyginant su vištų. Vandens sunaudojama net 20,74 karto mažiau nei galvijams ir 6,3 karto mažiau nei vištoms.

Ypač svarbi gyvūnų gerovė ir produktų kokybė!

YORA – tik aukščiausios kokybės ir visiškai natūrali sudėtis… Visi augaliniai ingredientai yra auginami ekologiškuose ūkiuose ir taip pat naudojami žmonių mitybai…

Kaip vartotojai, jei valgote mėsą ar žuvį, turėtumėte įsitikinti, kad prieš atsiduriant ant jūsų stalo, gyvūnai buvo laisvai auginami ir etiškai nužudomi… Deja, bet dažniausiai tokios galimybės nėra. Taigi, labai dažnai jūs finansuojate ne tik stipriai perdirbtą, intensyviai ir abejotinomis sąlygomis auginamą mėsos šalutinį produktą, bet ir palaikote žiaurų elgesį su gyvūnais bei neužkertate kelio milijardų gyvūnų nuolatinėms fizinėms ir psichologinėms kančioms, kurios praktiškai neišvengiamos daugelyje pramoninių ūkių.

YORA naudoja vabzdžių lervas, kurios yra auginamos aukštųjų technologijų ūkyje, kuriame auginimo procesas vyksta kontroliuojamoje aplinkoje ir yra labai automatizuotas naudojant jutiklių ir duomenų sistemas, robotus ir klimato kontrolę. „Protix” yra didžiausia pasaulyje vabzdžių ferma, kuri sulaukė karališko pripažinimo. Tai įmonė, kuri siekia, kad pasaulinė maisto sistema būtų subalansuota su gamta.

Antras iš dešinės karalius Willemas-Aleksandras

Tik 2,5 minutės ir Tu sužinosi, kaip Tavo augintinio mityba gali padėti išgelbėti planetą!