Vabzdžių privalumai

Naujas baltymų šaltinis, kurį patvirtino veterinarijos gydytojai

Jei jūsų augintinis kenčia nuo alergijos – YORA hipoalerginė kompozicija yra idealus pasirinkimas!

Vis daugiau veterinarijos gydytojų rekomenduoja vabzdžių dietą šunims!

YORA maistas yra tikrai skanus! Tai patvirtino daugybė šunų…

Degustacijoje buvo išbandyti net 29 idealiai subalansuoti receptai. O išrinkti tik tie, kuriuos patvirtino visi dalyvavę šunys!

Vabzdžių lervos mažina maisto atliekų užterštumą ir gerina dirvos kokybę!

Vabzdžių lervos yra maitinamos tik natūraliomis ir švariomis žmonių maisto atliekomis.

Jos ne tik mažina užterštumą, bet ir pagamina kompostą, kuris yra tobula trąša ir dirvos kokybės gerintojas.

YORA maistas mažiau kenkia planetai!

Mes palyginome keletą svarbių rodiklių, siekiant įvertinti vabzdžių pranašumą prieš jautieną ir vištieną! Taigi, diagramoje pateikėme, kiek yra sunaudojama žemės ploto ir vandens bei kiek yra išskiriama šiltnamio efektą sukeliančių dujų, norint gauti 10 kilogramų baltymų.

YORA poveikis aplinkai

Žemės ploto lyginant su galvijais sunaudojama net 46,67 kartus mažiau! Šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija net 10 kartų mažesnė lyginant su vištų. Vandens sunaudojama net 20,74 karto mažiau nei galvijams ir 6,3 karto mažiau nei vištoms.

Tokia maža, o joje tiek daug naudingų medžiagų!

Gyvūnams skirtame maiste dažniausiai naudojami mažiau vertės turintys produktai… YORA maiste mes naudojame visą lervą, taigi gyvūnas gauna visas geriausias ir svarbiausias medžiagas!

Mums svarbi gyvūnų gerovė ir mėsos kokybė!

Kaip vartotojai, jei valgote mėsą ar žuvį, turėtumėte įsitikinti, kad prieš atsiduriant ant jūsų stalo, gyvūnai buvo laisvai auginami ir etiškai nužudomi… Deja, bet dažniausiai tokios galimybės nėra. Taigi, jūs finansuojate labai perdirbtą, intensyviai ir abejotinomis sąlygomis auginamą mėsos šalutinį produktą…

YORA naudoja vabzdžių lervas, kurios yra auginamos aukštųjų technologijų ūkyje, kuriame auginimo procesas vyksta kontroliuojamoje aplinkoje ir yra labai automatizuotas naudojant jutiklių ir duomenų sistemas, robotus ir klimato kontrolę. “Protix” yra didžiausia pasaulyje vabzdžių ferma, kuri sulaukė karališko pripažinimo. Tai įmonė, kuri siekia, kad pasaulinė maisto sistema būtų subalansuota su gamta.

Antras iš dešinės karalius Willemas-Aleksandras

Ar jums vis dar kyla klausimų?