Rekomenduoja YORA

Pirmieji YORA maisto degustatoriai Lietuvoje tapo VYP kokybės ekspertai!

Veterinarijos gydytoja Gabrielė ir jos mylimas Taisonas rekomenduoja YORA maistą ir skanėstus šunims:

„Iš tikrųjų nėra vieno auksinio maisto šunims, kadangi kiekvienas gyvūnas yra unikalus… Vieniems tinka BARF ar RAW, kitiems augalinis variantas, bet esmė yra kokybėje. Galiu drąsiai teigti, kad ne kiekvienas į rinką patenkantis produktas yra kokybiškas… Dauguma žmonių net neįsivaizduoja, kas vyksta ten, kur patekti be konfidencialumo sutarties yra neįmanoma… Kasdien susiduriu su alergiškais, odos ir virškinimo sistemos problemų turinčiais šunimis. Labai dažnai įvairios sveikatos problemos „atsimuša” būtent į mitybą. YORA maistas šunims Suomijoje atsirado anksčiau nei aš apie jį išgirdau. Keli mano nauji pacientai atvykę kasmetiniams profilaktiniams patikrinimams papasakojo savo asmenines istorijas, kaip būtent YORA maistas jiems padėjo išspręsti visas buvusias problemas. Tada nusprendžiau sužinoti daugiau apie šį išskirtinį augintinių maistą. Jo pagrindinė sudedamoji dalis yra vabzdžiai ir pagaminimui nereikia žudyti milijardų žinduolių ar paukščių. Tai buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios nusprendžiau išbandyti YORA maistą. Mano lepūnėlis Taisonas pirmas kelias minutes susidomėjimo neparodė, tačiau nusprendė paragauti… YORA sužavėjo ne tik dėl natūralios sudėties, gardaus skonio, bet ir dėl pačios idėjos apie planetos išsaugojimą. Aš noriu prisidėti prie globalinių pasaulio problemų mažinimo, o taip pat suteikti galimybę žmonėms maitinti savo augintinius aukščiausios kokybės maistu.”

Heizas ir jo tėtis Ralfas rekomenduoja YORA maistą ir skanėstus šunims:

„Gyvūnus myliu nuo vaikystės, nes mūsų šeimoje visada buvo keturkojis gyventojas. Prieš metus laiko nusprendžiau, kad man labai trūksta augintinio ir įsigijau šunį. Kai jis atsirado mano namuose, aš supratau kiek daug atsakomybės, laiko ir žinių reikalauja toks šeimos narys. Mano mylimas augintinis nuo mažens buvo labai išrankus maistui, jį nuolat kankindavo alergijos, virškinimo sutrikimai ir kitos problemos. Išbandėme įvairius komercinius pašarus, bet nei vienas nedavė gero rezultato. Tada perėjome prie naminio maisto… Išbandėme įvairius receptus. Rezultatas buvo geresnis – natūralus maistas jam tiko labiau ir sveikatos problemų sumažėjo. Išbandėme ir RAW mitybą, ji taip pat tiko. Bet nei vienas maistas neatrodė tobulas pasirinkimas… YORA maisto degustacija maloniai nustebino. Sudėtyje tik natūralūs produktai, praleidžiamas laikas virtuvėje ženkliai sutrumpėjo, skonis patiko ir sveikatos problemų nebeturime. Džiaugiuosi galėdamas savo mylimą šunį maitinti YORA maistu ir lepinti YORA skanėstais.”

Lakis ir jo geriausia šeimininkė Rita rekomenduoja YORA maistą ir skanėstus:

„Kadangi mano dukra jau senai užaugo, prieš kelis metus „įsivaikinau” pitbulterjerą… Jis buvo 3 metų šuo, kurį kai kurie apibūdino kaip neprognozuojamą, sergantį ir griaunantį namus gyvūną… Iš tikrųjų mano gražuolis yra nerealus šuo! Neskaitant patrumpintų užuolaidų ir dar kelių smulkmenų, jis nieko blogo nedaro. Lakis yra labai emocingas, gudrus ir draugiškas. Jis visada domisi aplinka, stebi žmones ir pakalbintas bėga džiaugtis… Išbandėme įvairius „sausus” pašarus, konservus, bet labiausiai tiko natūralus namie gaminamas maistas. Visos sveikatos problemos baigėsi išbandžius YORA maistą. Dabar nebereikia galvoti apie specialaus maisto gaminimą savo augintiniui, o jis noriai valgo ir puikiai jaučiasi! Beje, Lakis dievina YORA skanėstus!”

Daugybė augintinių džiaugiasi atradę YORA ir mėgaujasi laimingu bei sveiku gyvenimu!

YORA populiarumas nuolat auga visame pasaulyje!

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *