Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl turėčiau rinktis etišką ir tvarų maistą YORA?

YORA yra pats novatoriškiausias gyvūnų augintinių ėdalas rinkoje. Tai natūralus, subalansuotas ir skanus maistas visų dydžių ir amžiaus šunims. Galima net sakyti, kad esame pagrindiniai tvarių ingredientų, tokių kaip mūsų naujieji vabzdžių baltymai, tiekimo ekspertai. Tai viena iš virškinamiausių ir maistingiausių baltymų formų planetoje. Vabzdžių baltymai yra hipoalergiški, todėl puikiai tinka ir alergiškiems bei jautrų virškinamąjį traktą turintiems šunims. YORA yra geriausias pasirinkimas lyginant su visais mėsos ar žuvies pagrindu pagamintais ėdalais, nes sunaudojama daug mažiau vandens ir žemės bei išskiriama žymiai mažiau anglies dioksido, o tai padeda sumažinti globalines problemas!

Iš ko yra gaminama YORA pakuotė?

Mūsų pakuotės yra gaminamos iš 100 % perdirbamo plastiko.

Iš kur gaunami YORA vabzdžiai?

Mūsų maistingos vabzdžių lervos yra kilusios iš Olandijos. „Protix“ yra vieni etiškiausių ir didžiausių vabzdžių augintojų, kurie taiko aukštus gyvūnų gerovės standartus ir gali pagaminti mums reikalingus kiekius.

Kokius vabzdžius naudoja YORA?

Mes naudojame Juodųjų plokščiamusių (lot. Hermetia illucens) lervas. Tai yra vienas iš seniausių ir maistingiausių gyvūninių baltymų šaltinių pasaulyje. Šios lervos yra šeriamos švariu daržovių kompostu, kuris yra natūraliausias ir tvariausias būdas išlaikyti ciklą. Hermetia illucens lervas daugelį metų tyrė mūsų specializuoti gamintojai „Protix“ ir nustatė, kad jos turi neįtikėtiną naudą daugelio gyvūnų sveikatai. Jie tobulino ir tobulino kiekvieną ūkininkavimo proceso etapą, kad jis būtų kuo efektyvesnis ir humaniškesnis.

Kaip yra nužudomi vabzdžiai?

Mūsų ekologiškos vabzdžių lervos buvo pasirinktos iš dalies ir dėl to, kad neturi nociceptorių, dėl kurių aukštesnės gyvybės formos jaučia skausmą. Tačiau į gyvūnų gerovę žiūrime labai rimtai, todėl įgyvendinome kuo etiškesnį procesą. Yra naudojamas šaltas vanduo, kuris šiuos vabzdžius atšaldo iki žiemos miego. Taigi, jie užmiega, kai jų kūno temperatūra yra per žema.

Kokioje temperatūroje yra džiovinami vabzdžiai?

Apie 120 laipsnių. Mes atliekame mitybos analizę po virimo, kad įsitikintume, jog visada gauname tikslius duomenis. Užtikrinama aukščiausia kokybė, nuolat tikrinant baltymų virškinimą pepsinu ir angliavandenių stabilumą.

Ar yra atliekami bandymai su gyvūnais, YORA gamybos procese?

Mes netikrinome ir nenaudojome jokių kenksmingų cheminių medžiagų YORA maisto gamyboje. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su keliais kvalifikuotais mitybos konsultantais, vidiniu mitybos specialistu. Kaip ir visi, priklausantys Naminių gyvūnų maisto gamintojų asociacijai (angl. PFMA – Pet Food Manufacturers Association), mes įsitikiname, kad galutinėje kompozicijoje yra tinkamas visų sveikam šuniui reikalingų maistinių medžiagų balansas. Mes atliekame maisto tyrimus ir iš tikrųjų patys valgėme kiekvieną receptą, prieš duodami jį šunims. Jei įmanoma, mes išbandome jį namuose, kol kiekvienas maistas tampa komerciškai prieinamas. Yra atliekami šėrimo ir laboratoriniai tyrimai, kad būtų užtikrinta, jog YORA maksimaliai naudinga jūsų augintiniui.

Ar yra skirtingų YORA skonių?

Šie vabzdžiai yra tokie skanūs, kad mums neteko pridėti jokių aromatinių ar skoninių medžiagų. Mes galime pasiūlyti skirtingų skonių skanėstus. Taip pat jau turime YORA šlapio maisto liniją, kuri suteiks jūsų augintiniams kitokios rūšies, tekstūros ir skonio.

Kokios maistinės medžiagos yra YORA jauniems šuniukams maiste?

Mes laikomės griežtų PFMA nurodymų. Užtikriname, kad visos pagrindinės maistinės medžiagos, įskaitant aminorūgštis, būtų mūsų YORA jauniems šuniukams subalansuotame maiste, nes tai ypač svarbu besivystančiam augintiniui. Mes turime tam tikrą taurino kiekį, tačiau iš tikrųjų mes įtraukiame aukštą metionino kiekį, kurį šunys taip pat paverčia taurinu. L-karnitinas natūraliai randamas mūsų naudojamuose baltymuose.

Kodėl naudojate avižas ir bulves?

Avižos yra maistingos, jų žemas glikemijos indeksas ir prisideda prie lėto energijos išsiskyrimo bei padeda palaikyti sveikesnį cukraus kiekį kraujyje. Jose taip pat gausu mineralinių medžiagų ir vitaminų E bei B. Mūsų naudojamos bulvės yra gaunamos iš vienos ekologiškiausių ir draugiškų aplinkai pasėlių. Juose gausu fitonutrientų, skaidulų, B6 ir kalio bei lengvai virškinamų angliavandenių.

Ar YORA maiste yra alergenų?

Mūsų maiste nėra nei vieno iš 10 žinomiausių šunims alergijas sukeliančių produktų. Tai tikrai vienas hipoalergiškiausių maisto produktų rinkoje.

Ar YORA maiste yra grūdų?

YORA maiste yra avižų ir kukurūzų iš Jungtinės Karalystės. Priežastis, kodėl pasirinkome šiuos du ingredientus, yra jų aukštos kokybės mityba. Mes išnagrinėjome saldžiųjų bulvių naudojimą, tačiau dauguma saldžiųjų bulvių, naudojamų naminių gyvūnėlių maiste, yra gaunamos iš Kinijos arba Azijos ir nėra tvarios.

Ar YORA maistas tinka glitimą netoleruojantiems šunims?

YORA maiste nėra kviečių, miežių ir rugių glitimo, kurie dažniausiai sukelia alergijas. Daugumoje javų pasėlių yra nedideli glitimo pėdsakai, tačiau mažai tikėtina, kad jie sukels alergiją.

Iš kur gaunamas gliukozaminas ir chondroitinas?

Gliukozaminas ir chondroitinas yra išgaunami iš kukurūzų ir vėžiagyvių.

Ar YORA maiste yra palmių aliejaus?

Ne, nei viename iš mūsų ėdalų ar skanėstų nėra palmių aliejaus. Mes naudojame šalto spaudimo rapsų aliejų iš Sasekso ūkio, vadinamo „Hillfarm Oils“. Mes bandėme padaryti savo produktą kuo tvaresnį ir maistingesnį.

Turite klausimų, į kuriuos neradote atsakymo?

Užpildykite žemiau esančią formą, o mes pasistengsime kuo greičiau su Jumis susisiekti ir atsakyti į visus Jūsų klausimus.